Brillantring
Weißgold 585, Brillanten zus. 0,88 ct, RW 52, 14,1 gøG14 Gebrauchsspuren
17.10.2016 - 16:16
- Vyvolávací cena:
EUR 850,-
Brillantring
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty |
Datum: | 17.10.2016 - 16:16 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 11.10. - 17.10.2016 |