Rudolf Hradil *
(Salzburg 1925-2007 Wien) Salzburg, signiert unten rechts: R. Hradil, Nr. 11/35, Farblithografie (Blatt), ca. 50 x 65 cm, verglast, gerahmt
Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko
13.10.2016 - 15:00
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
EUR 280,-
Rudolf Hradil *
Aukce: | Moderní tisky |
Datum: | 13.10.2016 - 15:00 |
Prohlídka: | 07.10. - 13.10.2016 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 1.500,- do EUR 2.000,- -
Odhadní cena:
EUR 800,- do EUR 1.200,- -
Odhadní cena:
EUR 800,- do EUR 1.200,-