Markus Prachensky *
![](https://www.dorotheum.com/typo3temp/assets/_processed_/4/6/csm_copyright-dummy_en_50c8912c05.webp)
(Innsbruck 1932-2011 Vienna) "Solitude", 2008, lithograph and colour silk screen, signed Prachensky, no. 52 of 60 numbered prints, 51 x 72 cm, embossed stamp, (EW)
Expert: Mag. Elisabeth Wallner
Mag. Elisabeth Wallner
+43-1-515 60-766
Elisabeth.Wallner@dorotheum.at
02.11.2016 - 17:00
- Dosažená cena: **
-
EUR 1.000,-
- Vyvolávací cena:
-
EUR 800,-
Markus Prachensky *
(Innsbruck 1932-2011 Vienna) "Solitude", 2008, lithograph and colour silk screen, signed Prachensky, no. 52 of 60 numbered prints, 51 x 72 cm, embossed stamp, (EW)
Expert: Mag. Elisabeth Wallner
Mag. Elisabeth Wallner
+43-1-515 60-766
Elisabeth.Wallner@dorotheum.at
Horká linka kupujících
Po-Pá: 10.00 - 17.00
kundendienst@dorotheum.at +43 1 515 60 200 |
Aukce: | Moderní a současné tisky |
Typ aukce: | Salónní aukce |
Datum: | 02.11.2016 - 17:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Palais Dorotheum |
Prohlídka: | 25.10. - 02.11.2016 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH
Není již možné podávat příkazy ke koupi přes internet. Aukce se právě připravuje resp. byla již uskutečněna.
Všechny objekty umělce