Josef Mikl *
![](https://www.dorotheum.com/typo3temp/assets/_processed_/4/6/csm_copyright-dummy_en_50c8912c05.webp)
(Vienna 1929-2008) "2 Figures", colour lithograph, signed Mikl, no. 71 of 100 numbered prints, image size 65 x 65 cm, sheet size 71.5 x 70 cm, (EW)
Expert: Mag. Elisabeth Wallner
Mag. Elisabeth Wallner
+43-1-515 60-766
Elisabeth.Wallner@dorotheum.at
02.11.2016 - 17:00
- Dosažená cena: **
-
EUR 1.375,-
- Vyvolávací cena:
-
EUR 400,-
Josef Mikl *
(Vienna 1929-2008) "2 Figures", colour lithograph, signed Mikl, no. 71 of 100 numbered prints, image size 65 x 65 cm, sheet size 71.5 x 70 cm, (EW)
Expert: Mag. Elisabeth Wallner
Mag. Elisabeth Wallner
+43-1-515 60-766
Elisabeth.Wallner@dorotheum.at
Horká linka kupujících
Po-Pá: 10.00 - 17.00
kundendienst@dorotheum.at +43 1 515 60 200 |
Aukce: | Moderní a současné tisky |
Typ aukce: | Salónní aukce |
Datum: | 02.11.2016 - 17:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Palais Dorotheum |
Prohlídka: | 25.10. - 02.11.2016 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH
Není již možné podávat příkazy ke koupi přes internet. Aukce se právě připravuje resp. byla již uskutečněna.
Další objekty umělce
-
Vyvolávací cena:
EUR 240,- -
Vyvolávací cena:
EUR 200,- -
Vyvolávací cena:
EUR 120,-
Všechny objekty umělce