Altschliffbrillant Brosche
Gold 585, Altschliffbrillanten in Silberfassung zus. ca. 0,25 ct, 4,8 gøG5
07.01.2018 - 19:36
- Vyvolávací cena:
EUR 340,-
Altschliffbrillant Brosche
Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 17.00
josef.reindl@dorotheum.at +43 2622 224 67 17 |
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 07.01.2018 - 19:36 |
Místo konání aukce: | Wiener Neustadt |
Prohlídka: | 21.12. - 06.01.2018 |