Franz Glaubacker *
(Sarajewo 1896-1974 Linz) Betitelt "Kloster i. Agrigent", rechts unten signiert F. Glaubacker, Aquarell/Kohlezeichnung auf Papier, Passepartoutausschnitt ca. 19 x 23 cm, Passepartoutgröße ca. 33 x 40 cm, Passepartout fleckig
Expert: Christian Wiesinger
27.12.2017 - 14:00
- Vyvolávací cena:
Franz Glaubacker *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 27.12.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | online |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 450,- -
Vyvolávací cena: