After Franz Xaver Messerschmidt,
a character head grimacing, bronze, dark brown patina, height 39 cm, (Lu)
Expert: Dr. Georg Ludwigstorff
Dr. Georg Ludwigstorff
+43-1-515 60-363
antiquitaeten@dorotheum.at
19.10.2016 - 15:00
- Dosažená cena: **
EUR 10.000,-
EUR 5.000,- do EUR 7.000,-
Dr. Georg Ludwigstorff
+43-1-515 60-363
antiquitaeten@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 18.00
Aukce: | Starožitnosti (Nábytek, Sochařská díla, Sklo, Porcelán) |
Datum: | 19.10.2016 - 15:00 |
Prohlídka: | 08.10. - 19.10.2016 |
Položky z jiných aukcí
- Deutsche Deckelkassette,
- Wiener Biedermeier Handkerzenleuchter,
- .gestempelt/Briefstück/Poststück/** - Partie Österr. ab Monarchie mit Abstempelungen -Erinnophilie - etwas Ausland etc.,
- PKW "VW T5 Kombi LR 2,0 TDI 4motion D-PF",