Hans Figura *
(Groß Kikinda 1898-1978) "Blick von der Hofburg auf den Michaelerplatz", links unten signiert Figura, Bleistiftzeichnung/ Mischtechnik auf Papier, ca. 25 x 16 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, Rahmen beschädigt
Expert: Christian Wiesinger
27.12.2017 - 14:00
- Vyvolávací cena:
Hans Figura *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 27.12.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | online |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 240,- -
Vyvolávací cena:
EUR 150,- -
Vyvolávací cena:
EUR 80,-