Deutsche Fabriksgeige
Mitte 19. Jh. Gebrauchsspuren 1 Etui
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
05.10.2016 - 16:01
- Vyvolávací cena:
Deutsche Fabriksgeige
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 05.10.2016 - 16:01 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 24.10. - 05.10.2016 |