Herwig Zens *
(Himberg b. Wien 1943 geb.) Ohne titel, Radierung signiert Zens 72, Nr. 73/100, ca. 30 x 39,5 cm. in Passep. gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
05.10.2016 - 17:08
- Vyvolávací cena:
EUR 80,-
Herwig Zens *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 05.10.2016 - 17:08 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 24.10. - 05.10.2016 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 1.000,- do EUR 1.600,- -
Vyvolávací cena:
EUR 300,- -
Vyvolávací cena:
EUR 90,-