Brillant Ring
Gold 580, zwei Brillanten, zus. ca. 0,60 ct, ein synth. Rubin, RW 57, österr. Amtspunze 1872-1922, 5,3 g, Umarbeitung aus späterer Zeit, Widmungsgravurøx
Expert: Christian Wainke
Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15
christian.wainke@dorotheum.at
05.10.2016 - 15:01
- Vyvolávací cena:
Brillant Ring
Expert: Christian Wainke
Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15
christian.wainke@dorotheum.at
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 05.10.2016 - 15:01 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 28.09. - 05.10.2016 |