Alberto Fremura
(Italien 20. Jhdt.) "Il Castello", signiert Fremura, Öl auf Karton, 60 x 50 cm, gerahmt, partiell geringe Oberflächenmängel
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
05.10.2016 - 15:11
- Vyvolávací cena:
EUR 70,-
Alberto Fremura
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 05.10.2016 - 15:11 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 28.09. - 05.10.2016 |