Medaillon mit Brillanten
Gold 585, Brillanten zus. ca. 0,50 ct, monogrammiert "ES", 14,7 gøg15
Expert: Doris Ebner
Doris Ebner
doris.ebner@dorotheum.at
05.10.2016 - 15:22
- Vyvolávací cena:
EUR 650,-
Medaillon mit Brillanten
Expert: Doris Ebner
Doris Ebner
doris.ebner@dorotheum.at
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 05.10.2016 - 15:22 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 28.09. - 05.10.2016 |