Brillantallianzring
Gold 585, zwei Altschliffbrillanten zus. ca. 0,40 ct, ein synthetischer Saphir, RW 50, 5,1 gøg5
Expert: Stephan Kutil
Stephan Kutil
01/515 60-276
pfand@dorotheum.at
05.10.2016 - 15:31
- Vyvolávací cena:
EUR 360,-
Brillantallianzring
Expert: Stephan Kutil
Stephan Kutil
01/515 60-276
pfand@dorotheum.at
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 05.10.2016 - 15:31 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 28.09. - 05.10.2016 |