Pepo Pichler *
(Klagenfurt 1948 geb.) "Experiments", signiert Pepo Pichler, datiert 1988, Radierung in zwei Feldern, coloriert, 10 x 22 cm und 10 x 28 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
05.10.2016 - 15:49
- Vyvolávací cena:
Pepo Pichler *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 05.10.2016 - 15:49 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 28.09. - 05.10.2016 |