Maler 20. Jhdt. *
"Ohne Titel", signiert, datiert 76, Öl auf Leinwand, 100 x 80 cm, gerahmt
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
05.10.2016 - 15:50
- Vyvolávací cena:
Maler 20. Jhdt. *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 05.10.2016 - 15:50 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 28.09. - 05.10.2016 |