Künstler 20. Jhdt. *
"Blick auf Villach", Aquarell auf transparentem Papier, 65 x 49 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
05.10.2016 - 15:54
- Vyvolávací cena:
Künstler 20. Jhdt. *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 05.10.2016 - 15:54 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 28.09. - 05.10.2016 |