Altschliffbrillantbrosche
Gold/Weißgold 585, Brillant ca. 0,25 ct, 1,5 g, Länge ca. 25 mmøG1
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Mario.Altendorfer@dorotheum.at
12.10.2016 - 15:09
- Vyvolávací cena:
Altschliffbrillantbrosche
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 12.10.2016 - 15:09 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 06.10. - 12.10.2016 |