Franz Glaubacker *
(Sarajewo 1896-1974 Linz) "Blick auf den Attersee", rechts unten signiert F. Glaubacker, Öl auf Karton, ca. 31 x 38 cm, gerahmt, Rahmen beschädigt
Expert: Christian Wiesinger
12.10.2016 - 15:38
- Vyvolávací cena:
Franz Glaubacker *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 12.10.2016 - 15:38 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 06.10. - 12.10.2016 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 1.600,- -
Vyvolávací cena:
EUR 400,- -
Vyvolávací cena:
EUR 140,-