Ernst Fuchs *
(Wien 1930-2015) Frau Lot, Bronze, grünliche Patina, signiert: Ernst Fuchs, Exemplarnr. 5/500, Gießermarke, Granitsockel, Höhe ca. 44 cm Ruf 1200
Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko
14.10.2016 - 15:00
- Dosažená cena: **
EUR 2.321,-
EUR 1.000,- do EUR 1.600,-
- Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-
Ernst Fuchs *
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky – Salzburg |
Datum: | 14.10.2016 - 15:00 |
Prohlídka: | 07.10. - 14.10.2016 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 600,- -
Vyvolávací cena:
EUR 400,- -
Vyvolávací cena:
EUR 360,-