Brillantsolitär ca. 0,45 ct
weißgold 585, RW 56, 3,8 gøG4 Gebrauchsspuren
05.10.2016 - 20:16
- Vyvolávací cena:
Brillantsolitär ca. 0,45 ct
Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 17.00
josef.reindl@dorotheum.at +43 2622 224 67 17 |
Aukce: | Klenoty |
Datum: | 05.10.2016 - 20:16 |
Místo konání aukce: | Wiener Neustadt |
Prohlídka: | 21.09. - 05.10.2016 |