Daniel Spoerri *
(Galati, Rumänien, 1930 geb.) Ohne Titel, signiert unten rechts, 3D-Konstruktion, Gicleedruck, Auflagenr. 48/50, Blattformat ca. 88 x 88 cm, ungerahmt
Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko
29.09.2016 - 15:07
- Dosažená cena: **
EUR 550,-
- Vyvolávací cena:
EUR 380,-
Daniel Spoerri *
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 29.09.2016 - 15:07 |
Prohlídka: | 23.09. - 29.09.2016 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 4.000,- do EUR 6.000,- -
Odhadní cena:
EUR 1.200,- do EUR 1.800,-