Anhänger
Weißgold 585, tlw. vergoldet, ein Brillant, 4,6 gøg5
Expert: Julie Leroux Julie Leroux
03.10.2016 - 17:06
- Vyvolávací cena:
Anhänger
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty |
Datum: | 03.10.2016 - 17:06 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 27.09. - 03.10.2016 |