Deutsche Fabriksgeige
Mitte 19. Jh. Gebrauchsspuren 1 Etui
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
21.09.2016 - 16:05
- Vyvolávací cena:
Deutsche Fabriksgeige
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 21.09.2016 - 16:05 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 10.09. - 21.09.2016 |