Luigi Kasimir *
(Pettau 1881-1962 Wien) Musikvereinssaal, Radierung in Farbe signiert Nl. Luigi Kasimir 58,5 x 49,5 cm. gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
21.09.2016 - 17:17
- Dosažená cena: **
EUR 190,-
- Vyvolávací cena:
EUR 190,-
Luigi Kasimir *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 21.09.2016 - 17:17 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 10.09. - 21.09.2016 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 200,- -
Vyvolávací cena:
EUR 200,- -
Vyvolávací cena: