Altschliffdiamantsolitär ca. 0,85 ct
Gold 750, österr. Amtspunze 1872-1922 (Gemsenkopf), 8,1 g, RW 55, Oberflächenmerkmale
Expert: Christian Wiesinger
20.12.2017 - 14:00
- Dosažená cena: **
EUR 1.500,-
- Vyvolávací cena:
EUR 1.500,-
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 20.12.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | online |