1 loser Altschliffbrillant 0,70 ct
K/p1, in Klarsichtbox
14.12.2017 - 14:00
- Dosažená cena: **
EUR 1.305,-
- Vyvolávací cena:
K/p1, in Klarsichtbox
Aukce: | Kule a drahokamy exkluzivní |
Datum: | 14.12.2017 - 14:00 |
Prohlídka: | 01.12. - 13.12.2017 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)