Brillantsolitär ca. 0,70 ct
Gold Weißgold 585, Altschliffbrillant, RW 54, 8,2 gøg8
27.12.2017 - 15:00
- Vyvolávací cena:
EUR 1.100,-
Brillantsolitär ca. 0,70 ct
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 27.12.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 19.12. - 27.12.2017 |