Schmuckstein Anhänger
Gold 585, 8,7 g, Gebrauchsspurenøg3
27.12.2017 - 15:00
- Vyvolávací cena:
EUR 90,-
Schmuckstein Anhänger
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 27.12.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 19.12. - 27.12.2017 |
Položky z jiných aukcí
- Bandring
- Poststück/Briefstück - Tschechosl. 1919 - 20 Kaiser
- Gefußtes Tablett mit Stickbild hinter Glas,
- Brillant-Brosche "Blüte"