Roger Gressl*
St. Pölten 1959 geb. "Ohne Titel", Öl auf Leinwand, ca. 140 x 100 cm, unsigniert, gerahmt
Expert: Günter Klaps
Günter Klaps
+43-2742-353 425
guenter.klaps@dorotheum.at
06.10.2016 - 16:02
- Vyvolávací cena:
EUR 700,-
Roger Gressl*
Expert: Günter Klaps
Günter Klaps
+43-2742-353 425
guenter.klaps@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at +43 2742 35 34 25 |
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 06.10.2016 - 16:02 |
Místo konání aukce: | St. Pölten |
Prohlídka: | 22.09. - 06.10.2016 |