Maler 19. Jahrhundert
4 Gouachen, "Auf dem Land", ca. 18 x 25 bzw. 24 x 34 cm, verglast, gerahmt, tlw. etwas beschädigt
Expert: Günter Klaps
Günter Klaps
+43-2742-353 425
guenter.klaps@dorotheum.at
06.10.2016 - 17:00
- Vyvolávací cena:
Maler 19. Jahrhundert
Expert: Günter Klaps
Günter Klaps
+43-2742-353 425
guenter.klaps@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at +43 2742 35 34 25 |
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 06.10.2016 - 17:00 |
Místo konání aukce: | St. Pölten |
Prohlídka: | 22.09. - 06.10.2016 |