Brillantring
Gold 580, Arbeit um 1900, Altschliffbrillant ca. 0,30 ct, RW 61, 7,2 g
12.09.2016 - 16:07
- Vyvolávací cena:
EUR 360,-
Brillantring
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty |
Datum: | 12.09.2016 - 16:07 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 06.09. - 12.09.2016 |