Damenring
Gold/Weißgold 585, ein Altschliffbrillant, RW 56, 3,4 gøg3
Expert: Julie Leroux Julie Leroux
12.09.2016 - 16:42
- Vyvolávací cena:
Damenring
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty |
Datum: | 12.09.2016 - 16:42 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 06.09. - 12.09.2016 |