Židle Nr. 25
dřevo bukové, ohýbané, hnědě mořené, nový pedigový výplet, Thonet, značeno nálepkou, návrh 1876, zhotoveno mezi 1876 - 1881, restaurovaný stav (Zí)
24.09.2016 - 15:00
CZK 20.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 15.000,-
Židle Nr. 25
Aukce: | Výtvarné umění, design, nábytek |
Datum: | 24.09.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 17.09. - 24.09.2016 |