Pár židlí Nr. 17
dřevo bukové, ohýbané, čtvercový sedák o oválné opěradlo vyplétané pedigovým výpletem, Thonet, značeno razidlem, konec 19. století, výška 115 cm, lehce poškozeno (Zí)
24.09.2016 - 15:00
CZK 12.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 8.000,-
Pár židlí Nr. 17
Aukce: | Výtvarné umění, design, nábytek |
Datum: | 24.09.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 17.09. - 24.09.2016 |