Sada 4 židlí Nr. 2
dřevo bukové, ohýbané, pedigový výplet, značeno nálepkou a razidlem, návrh před 1854, zhotoveno mezi 1861 - 1881, výška 92 cm, v minulosti restaurováno (Zí)
24.09.2016 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 22.000,-
CZK 30.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 16.000,-
Sada 4 židlí Nr. 2
Aukce: | Výtvarné umění, design, nábytek |
Datum: | 24.09.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 17.09. - 24.09.2016 |