Secesní houpací křeslo Nr. 511
dřevo bukové, ohýbané, čalouněný podkovovitý sedák, obdélné opěradlo, Thonet, návrh před 1904, zhotoveno po roce 1919, značeno nálepkou, 95 x 54 x 110, restaurovaný stav, původní, lehce poškozené čalounění, nepůvodní zpevnění v zadní části (Zí)
24.09.2016 - 15:00
CZK 70.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 50.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, design, nábytek |
Datum: | 24.09.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 17.09. - 24.09.2016 |