Polohovací křeslo
dřevo bukové, pedigový výplet, podnož ve tvaru písmene X, čtvercový sedák, obdélné opěradlo a obdélná podnožka pod nohy vyplétaná pedigem, područky, sklopný mechanismus opěradla, střední Evropa, konec 19. století, 125 x 58 x 100 cm, restaurovaný stav (Zí)
24.09.2016 - 15:00
CZK 45.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 36.000,-
Polohovací křeslo
Aukce: | Výtvarné umění, design, nábytek |
Datum: | 24.09.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 17.09. - 24.09.2016 |