Busta děvčátka v klobouku
alabastr, řezaný, sign. Rosé, na dně kovový štítek, výška 21,5 cm, restaurováno (Zí)
24.09.2016 - 15:00
CZK 8.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 6.000,-
Busta děvčátka v klobouku
Aukce: | Výtvarné umění, design, nábytek |
Datum: | 24.09.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 17.09. - 24.09.2016 |