Kubíček Josef (Slatina nad Zdobnicí 1890 - 1972 Brno)
Horníci, signováno a datováno vpravo dole J. Kubíček 1929, vlevo nahoře věnování Dr. J. Úlehlovi, patinovaný bronz, 25,5 x 45 cm, rám (Šm)
Levá část vlysu určeného pro výzdobu budovy ředitelství Báňské a hutní společnosti v Moravské Ostravě (1929)
24.09.2016 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 20.000,-
CZK 30.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 20.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, design, nábytek |
Datum: | 24.09.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 17.09. - 24.09.2016 |