Anderle Jiří (Pavlíkov u Rakovníka 1936)
Goltzius: Sluch - z cyklu dialog s mistry, signováno vlevo dole tužkou s věnováním Jiří Anderle, kombinovaná grafická technika/papír, 66 x 49 cm, sklo, lehce poškozený rám (Šm)
24.09.2016 - 15:00
CZK 22.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 16.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, design, nábytek |
Datum: | 24.09.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 17.09. - 24.09.2016 |