Urban Bohumil Stanislav (Kostelec nad Labem 1903 - 1998 Praha)
Dívka v závoji, signováno a datováno vpravo nahoře B. S. Urban 46, kombinovaná technika/papír, 38 x 33 cm, sklo, lehce poškozený rám (Šm)
24.09.2016 - 15:00
CZK 5.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 3.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, design, nábytek |
Datum: | 24.09.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 17.09. - 24.09.2016 |