Bauch Jan (Praha 1898 - 1995 Praha)
Sedící akt, signováno a datováno vlevo dole s věnováním Jan Bauch 1968, tuš/papír, 38,5 x 24 cm (výřez pasparty), pasparta, sklo, rám (Šm)
24.09.2016 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 5.000,-
CZK 8.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 5.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, design, nábytek |
Datum: | 24.09.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 17.09. - 24.09.2016 |