Bláha Václav (Praha 1949)
Sprchouni běhouni - soubor sedmi litografií v původních deskách, všechny listy signovány a datovány V. Bláha 80, číslováno 40/60, barevná litografie/papír, 42 x 29,5 cm, původní desky (Šm)
24.09.2016 - 15:00
CZK 9.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 6.000,-
Bláha Václav (Praha 1949)
Aukce: | Výtvarné umění, design, nábytek |
Datum: | 24.09.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 17.09. - 24.09.2016 |