Gažovič Vladimír (Bratislava 1939)
Z veľkého stola prírody, popsáno, signováno a datováno dole uprostřed tužkou Z veľkého stola prírody Vl. Gažovič 90, číslováno tužkou 50/90, barevná litografie/papír, 85 x 63,5 cm, sklo, rám (Šm)
24.09.2016 - 15:00
CZK 25.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 15.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, design, nábytek |
Datum: | 24.09.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 17.09. - 24.09.2016 |