Hložník Vincenc (Svederník 1919 - 1997 Bratislava)
Ucho, signováno a datováno vpravo dole tužkou V. Hložník, 83 - 84, popsáno dole uprostřed tužkou Ucho, vlevo dole číslováno tužkou 1/10, lept a suchá jehla/papír, 79 x 58,5 cm, sklo, rám (Šm)
24.09.2016 - 15:00
CZK 18.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 12.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, design, nábytek |
Datum: | 24.09.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 17.09. - 24.09.2016 |