Brunovský Albín (Zohor 1935 – 1997 Bratislava)
Ešte jedna slza I, signováno a datováno vpravo dole tužkou Abrunovský 1971, číslováno dole uprostřed tužkou 14/80, vlevo dole popsáno tužkou Ešte jedna slza I, barevná litografie/papír, 44,5 x 36 cm, pasparta, sklo, rám (Šm)
24.09.2016 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 16.000,-
CZK 20.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 14.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, design, nábytek |
Datum: | 24.09.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 17.09. - 24.09.2016 |