Podolay František (Slopno 1905 - 1958 Bratislava)
Krajina, signováno a datováno vpravo dole s věnováním Frant. V. Podolay 11. VI. 1949, pastel/papír, 30,5 x 44 cm (výřez pasparty), pasparta, sklo, lehce poškozený rám (Šm)
24.09.2016 - 15:00
CZK 4.500,-
- Vyvolávací cena:
CZK 3.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, design, nábytek |
Datum: | 24.09.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 17.09. - 24.09.2016 |