Stretti Viktor (Plasy 1878 - 1957 Praha)
Havelský trh, signováno a datováno vpravo dole ve štočku Viktor Stretti 1901, lept a akvatinta/papír, 38 x 35 cm, pasparta, sklo (Šm)
24.09.2016 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 5.000,-
CZK 4.500,-
- Vyvolávací cena:
CZK 3.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, design, nábytek |
Datum: | 24.09.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 17.09. - 24.09.2016 |