Čís. položky 311

Lada Josef (Hrusice 1887 - 1957 Praha)

Vánoce, signováno a datováno ve štočku Jos. Lada 48., barevná zinkografie/papír, 89 x 61,5 cm, poškozeno, sklo, poškozený rám (Šm)

24.09.2016 - 15:00

Odhadní cena:
CZK 30.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 20.000,-

Aukce: Výtvarné umění, design, nábytek
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 24.09.2016 - 15:00
Místo konání aukce: Radisson Blu Alcron Hotel Prague
Prohlídka: 17.09. - 24.09.2016